Oferta skierowana jest do osób ceniących solidne wykonanie. Przegrywanie kaset VHS, VHS-c, S-VHS, video 8, digital 8, Hi 8, mini DV, jak również kaset magnetofonowych.
ZOBACZ FILM
- Archiwizacja 1 godz. filmu z kalibracją obrazu i dźwięku*    to kwota tylko 20zł.
- Z poprawą obrazu* i dźwięku* 30zł./1godź
- W cenie 40zł/1godź, (oprócz opisanej wcześniej oferty) Klient otrzyma swój film ze zrobionym ruchomym menu, podzielonym na rozdziały z indeksami ustawionymi w każdym ważnym momencie, co zdecydowanie ułatwi  poruszanie się po filmie i odszukanie interesujących nas scen.
Możliwość przeniesienia materiału na nośnik  PENDRIVE lub HDD  w cenie dodatkowo 5zł /1godź

Masz problem z zacinającą się płytą dvd,? Twój ślub lub inne ważne nagranie nie działa dobrze ?,  postaram się to naprawić.
Oprócz płyty zrobię dodatkowo materiał w pliku, tak by była możliwość odtwarzania go bezpośrednio w tv lub komputerze.
Dla wymagających możliwość wykonania nagrania na płytach M-disc z długoletnią gwarancją (1000 lat wg producenta) (czytaj więcej)

przegrywanie kaset vhs, audio, vhs, vhs-c, digital-8, hi-8, video-8, mini-dv Kielce Chrobrego Czarnów, przegrywanie filmów vhs na dvd Kielce, montaż filmów Kielce, kopiowanie kaset na płyty dvd, Chęciny, Staszów, Końskie, Busko, Włoszczowa, Bodzentyn, Włoszczowa, vhs na dvd, kasety na płyty dvd, przegrywanie kaset magnetofonowych audio Kielce, kaseta vhs na płytę, z kasety na płytę dvd Kielce, przegranie kasety na płytę Kielce, Włoszczowa, Busko, Staszów, Chęcin, przegrywanie filmów vhs montaż, poprawa jakości kaset vhs, kaseta na dvd pendrive. Przegrywanie uszkodzonego filmu z płyty na pendrive. Ślubna kaseta na dvd